Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Цікаво знати
Цікаво знати

Львівська залізниця готова до закриття під’їзної колії зі станції Рясне-2

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

«Львівська залізниця» готова до закриття під’їзної колії зі станції Рясне-2 до кар’єру біля села Ясниська.

Таку обіцянку жителі Рясна-Руської Яворівського району отримали від Львівської залізниці у результаті своєї боротьби.

Коли залізниця почала по-рейдерськи захоплювати в людей землю, яка їй не належить, жителі Рясна-Руської звернулися за допомогою до депутата Львівської обласної ради, голови ради ГО «Національна революція» Богдана Каспера - повідомляє портал Національна революція.

Богдан Каспер ініціював зустріч громади з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про створення робочої групи при Львівської ОДА. Робоча група засідала тричі. На третьому засіданні робоча група дійшла до висновку, що представники залізниці ні на які поступки не будуть іти і продовжуватимуть по-рейдерськи відбирати у людей землю, перетворюючи людей у безхатченків.

Було прийнято рішення, щоб голова Львівської ОДА зустрівся з начальником Львівської залізниці Богданом Піхом, щоб погодити зі селянами всі їхні вимоги. Але і цього не було зроблено.

Тому, громада, пройшовши всі можливі мирні шляхи для свого захисту, вийшла на попереджувальне пікетування Львівської залізниці. Богдан Каспер разом із представниками громади зустрівся з керівництвом залізниці, однак побачив, що тут і надалі не збираються йти їм назустріч. Пікетувальники пікетували також і Львівську обласну державну адміністрацію, очільник якої Олег Синютка, за словами Богдана Каспера, дуже багато обіцяв людям, однак нічого з обіцяного так і не виконав. Тому, передавши вимоги громади першому заступникові голови Львівської обласної державної адміністрації Ростивові Замлинському, пікетувальники попередили керівництво Львівської ОДА як і керівництво Львівської залізниці і якщо вони не дослухаються до їхніх вимог у 10-денний термін не отримають позитивної відповіді, тоді вони вдаватимуться до більш радикальних заходів.

Усі ці акції подіяли, і сьогодні з’явилося офіційне повідомлення прес-служби «Львівської залізниці» про те, що «Львівська залізниця» готова до закриття під’їзної колії зі станції Рясне-2. Після закриття під’їзної колії її можна буде демонтувати, а залізниця відмовиться від права постійного користування спірними земельними ділянками.

Депутат Львівської обласної ради Богдан Каспер наголошує: «Тепер ми подивимося, чи так воно буде насправді, як пообіцяла залізниця, чи вона дотримає слова і задовольнить вимоги людей».

Додамо, що ми і надалі відслідковуватимемо перебіг подій та інформуватимемо про них громадськість.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 234


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти