Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки
»
Узаконення вуличної торгівлі у Жовкві – кошти у бюджет. Відео
Однак такі нововведення у Жовкві не всім до вподоби зокрема і голові районної ради Тадею Шваю. Було простіше зібрати готівку і піти. Нині ж працівники комунального підприємства приходять із касовим апаратом і видають людині чек на ту суму, яку вона заплатила.
»
Як оподатковуються лікарські засоби та медичні вироби
Підставою для пропуску на митну територію України незареєстрованого лікарського засобу є лист-повідомлення, виданий Міністерством охорони здоров’я України.
»
Про бізнес-партнерів можна дізнатись на веб-порталі Міндоходів
На офіційному веб-порталі Міндоходів (www.minrd.gov.ua) функціонує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу.
»
Правила проведення електронних перевірок
Основним пріоритетом у роботі Міністерства доходів і зборів протягом останнього часу вже традиційно є запровадження електронних сервісів при обслуговуванні платників податків.
»
Оновлено Державний реєстр РРО
Міндоходів оновило Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (наказ від 08.07.2014 р. № 398).
»
Змінили види діяльності – повідомте податкову
У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців
»
Про нарахування ЄСВ мобілізованим працівникам
Як нарахувати та відобразити у звіті ЄСВ сум нарахованого середнього заробітку мобілізованим працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період
»
Не хочете бути підприємцем – ліквідаційні процедури значно спрощені
Для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця не вимагаються повідомлення та довідки органів доходів і зборів.
»
Якщо звітність електронно , то пояснення – поштою
Засоби електронного зв’язку – це сучасна зручність, яка дозволяє будь-якому суб’єкту господарювання без черг, нервування та витрачання дорогоцінного часу подати податкову та іншу звітність комфортно та своєчасно.
»
Жовківська ДПІ інформує про оподаткування лікарських засобів та медичних виробів
ДПІ у Жовківському районі повідомляє, що оподаткування податком на додану вартість незареєстрованого лікарського засобу здійснюється у загальному порядку за ставкою 20% від бази оподаткування.


«« 1 2 3 4 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти