Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки

Узаконення вуличної торгівлі у Жовкві – кошти у бюджет. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Відтепер у Жовкві гроші, які раніше торгівці (селяни) сплачували на площах довкола ринку невідомо кому, сплачують у міський бюджет.

Міський голова Жовкви Петро Вихопень розповідає, що оскільки на ринку немає місця на всіх та умови не є приємливі, то люди вставали на проїжджу частину. Зараз людина звертається з заявою і міська рада їй надає в оренду так званий елемент благоустрою, один, два чи три метри хідника.

Відтак людина платить гроші в касу. Сьогодні вже за місяць у бюджет міста надходить 5 тисяч гривень за оренду, адже визначено 36 таких місць. Крім того, працівники комунального підприємства збирають з людей, які приходять торгувати на один день, для того, щоб після них прибрати. За останні місяці вони збирають в місяць сім – вісім тисяч гривень. У міській раді дійшли до висновку, що приблизно 100 – 120 тисяч гривень у рік вони будуть офіційно збиратимуть у бюджет міста.

Міський голова двічі зустрічався з торгівцями і запитував, чи не буде їм вам заважко проплатити таку суму за оренду. Торгівці відповіли, що вони таку суму платили раніше усім службам, але ще й шляхом приниження. Адже у них не було дозволу, кожна служба приходила їх нагинала і торговці мусили проситися. Але, як кажуть підприємці, якщо міліціонери трошки зупинилися, а тепер знову почали ходити за платою.

Петро Вихопень переконаний, що люди йдуть торгувати не з доброго життя. Якби було місце на базарі, люди би йшли туди. Він також не хоче воювати з людьми.

Однак такі нововведення у Жовкві не всім до вподоби зокрема і голові районної ради Тадею Шваю. Було простіше зібрати готівку і піти. Нині ж працівники комунального підприємства приходять із касовим апаратом і видають людині чек на ту суму, яку вона заплатила.

Тому Петро Вихопень каже: «Якщо готівкою і в руки, необліково, то добре, а якщо з чеком і касовим апаратом і чеком, ­ тоді кажуть, що злочинна влада».


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 433


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти