Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Життєві історії
Життєві історії
»
Розповідь 82-річної Ірини Чалик про її зустріч із «русским миром»
Громадська організація «Національна революція» у рамках проекту «Життєві історії» продовжує розповідати про те, що довелося пережити українцям, які боролися за незалежну та вільну Україну, а також їхнім родинам.
»
Як без копійки у кишені можна досягнути великих вершин – приклад українця отця Василя Прийми (Відео)
Людям цікаво знати історію життя отця Василя Прийми – вихідця з Бачева Перемишлянського району, який побудував у Люрді церкву, яка стала центром національного і релігійного життя українців.
»
Розповідь Миколи Бандурки з Львівщини про зустріч з "русским миром" в післявоєнний період. Відео
У фашистській Німеччині, якою вона не була б, брали тільки тих, хто був винний. У нас винними були всі, вся родина. Ти винуватий, бо ти українець. За одного вивозили всю сім’ю, називали пособниками.
»
Свідок про репресії сталінізму в Україні
«Я кричу: «Та возміт мене, мамцю!»… Кати повезли маму», – п. Євгенія Гула, живий свідок Сталінських репресій
»
Художник викладач - садівник
На робочому столі художника в класній кімнаті стоїть кошик з яблуками: світло-жовті з червоно-розмитим рум’янцем, світло-оранжеві, темно-червоні, - різних сортів: Джонатан, Голден Делішес.
»
Моя праведна баба Єва
Баба Єва згадувала про своє життя в передвоєнні і воєнні лихоліття як євреї втікали від німців – фашистів та знайома єврейка просила їх: «Єво, візьми нашу дочку нехай росте з твоїми дівчатами, а після війни ми повернемось і заберемо, - після паузи баба Єва сказала – але не повернулися…»
»
Високе покликання вчителя - навчати любити рідну землю
Педагог – це сіяч розумного, світлого, доброго, вічного. Починаючи щн з далекого 1966 року і тільки лешень у 2013році Ольга Петрівна пішла на заслужений відпочинок. А це не мало не багато – 57 років.
»
Одруження дітей: на щастя чи на горе?
«Невістка в горлі кістка» - каже народна мудрість. І часом такі крилаті вислови знаходять місце у побутовому житті людей.
»
У інваліда на Жовківщині шахраї-родичі за допомогою сільради Куликова забрали будинок
Процедура оформлення права власності і дарування була здійснена без мого відома, за моєю спиною не рахуючись зі мною, за сприяння секретаря с/р смт. Куликова і С.В. Вільчинської і голови с/р Л. М. Бова під їх прикриттям і думаю не за дякую.
»
У Львівській дитячій лікарні ОХМАТДИТ в нічний час можна спокійно помирати
Жодної тобі оперативності чи хвилювання. Виняток трапляється лише тоді коли зранку до 19.00 чи 20.00 є ургентний лікар. Після цього можна сміливо помирати.


«« 1 2 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти