Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Наші інтервю
Наші інтервю
»
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
»
Закон про місцеві вибори найгірший з усіх, що були дотепер - Петро Іванишин
У переддень місцевих виборів ми вирішили задати кілька запитань відомому українському вченому, націоналістичному ідеологові та політичному аналітикові, секретареві Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова, професорові Петрові Іванишину
»
Заступник голови Перемишлянської РДА Володимир Танчин: «Більшість громад району хоче залишитися самостійними одиницями» (відео)
Голова ради ГО «Національна революція» Богдан Каспер розмовляє про проблеми та перспективи Перемишлянського району з першим заступником голови Перемишлянської РДА Володимиром Танчиним.
»
Україну планують створити буферною зоною між молотом і наковальнею, - начальник штабу ОУН
У травні 2014 р. ми були в складі добровольчого батальйону «Азов». Потім перейшли в український добровольчий корпус Правого сектору. Там також ми були у складі п’ятого окремого батальйону, як окрема чота ОУН.
»
Українці з-закордону активно надсилають допомогу волонтерам для бійців в зону АТО
Завдяки діяльності цих людей, які почали висловлювати активно свою позицію ще від Майдану, і продовжують це і сьогодні, коли в Україні йде війна.
»
БОГДАН КАСПЕР: «Я іду у Верховну Раду, щоб до основи змести це кримінально-олігархічне утворення»
Сьогодні ми поговоримо про позачергові вибори до Верховної Ради України із кандидатом у народні депутати України по 122 виборчому округу Богданом КАСПЕРОМ. Богдан КАСПЕР, 1961 року народження, депутат Львівської обласної ради, координатор ГО «ПРАВИЙ СЕКТОР-захід».
»
Микола Коханівський: Для революції нам не вистачає мітингу на 50 тисяч
Руйнатор пам’ятника Леніну на Бессарабці доводить, що висновки про радикалізацію українських націоналістів – не просто слова
»
В Куликові селищна рада не є державним органом, а клубом iнтересiв так званих депутатiв старожилiв
Газета звернулася до одного з найстарших депутатiв Куликівської селищної ради пана Ореста Курки вiдповiсти на деякi питання пiсля критичних виступiв нашої газети.
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти