Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Новини культури
Новини культури
Полковник УНСО Валерій Бобрович презентував у Львові книгу спогадів про війну в Абхазії

Полковник УНСО Валерій Бобрович презентував у Львові книгу спогадів про війну в Абхазії

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

У Львові, Жовкві та Солонці цими вихідними полковник УНСО Валерій Бобрович, який очолює головний штаб УНСО, презентував «Щоденник сотника Устима» – книгу спогадів бойового офіцера про війну на грузинській території в Абхазії

На зустріч із цікавою особистістю та іншими лідерами бойового крила УНСО прийшли друзі, побратими, всі бажаючі львів’яни та жителі Жовкви, Солонки. Валерій Бобрович (сотник Устим), як бойовий офіцер, розповідав про участь українських підрозділів у військових конфліктах у Грузії.

«Так, українці є добрими воїнами, – переконаний Валерій Бобрович, розповідаючи те, як воювали українські хлопці в Абхазії. – Українці довели, що вони вміють воювати на чужій території. На честь українських воїнів назвали вулицю в Грозному».

Нині ж прийшов час українцями захищати свою батьківщину. Тому під час презентації наголошувалося на тому, що ця книга знову як ніколи є актуальною, як на сьогоднішні події в Україні, де на східних її територіях знову діють терористи та іноземні найманці.

А полковник Валерій Бобрович під час презентації також поділився думками про теперішні події на сході України. Він наголосив на тому, що усі ми повинні зрозуміти, що в Україні йде тотальна війна, і зараз стоїть питання про те, бути Україні, як державі, а українцям, як нації. Росіяни ж мають на меті знищувати українців навіть тільки за те, що вони носять вишиванки.

На жаль, каже Валерій Бобрович, зараз в Україні повторюється Абхазія. Бойовий офіцер переконаний, що нам потрібно вести активну оборону, ні в якому разі не віддавати землю. Коли армія нічого не робить, то в народу складається розчарування. Таким чином хочуть збити український патріотизм. А будь-яке перемир’я веде до поразки.

Депутат Львівської облради

Богдан КАСПЕР

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 177


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти