Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Листи до редакції
Листи до редакції

Громадськість проти призначення одіозної особи на Львівське телебачення

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Голові Держкомтелерадіо України

Наливайку О. І.

Копія: Голові Львівської ЛОДА

Синютці О. М

Звернення

Ми представники громадських організацій Львівщини, обурені тим фактом, що, незважаючи на положення Закону України «Про очищення влади», В Києві триває спроба призначити заступника ген. директора ЛОДТРК Хвойницького М. Г. генеральним директором Львівської обласної державної телерадіокомпанії. Колишній секретар комсомольської організації Львівського телебачення Михайло Хвойницький від часів керівництва телекомпаніями Міст-ТБ та Львів-ТБ є постійним фігурантом різних скандалів в медіа просторі. Зокрема в 2003 році на апаратурі державної компанії Львів–ТБ він транслював чемпіонат України зі стриптизу і відзначився тим, що будучи членом журі запропонував переможниці львівського відбіркового туру стати ведучою на Львівському телебаченні. В 2009 році, на замовлення олігарха Петра Димінського, за допомогою махінацій Хвойницький намагався «прихватизувати» Львівську обласну державну телерадіокомпанію та комунальне підприємство «Телекомпанія «Львів-ТБ». Для проведення цієї оборудки він продав Димінському «Міст–ТБ» (більше відомий під маркою телеканалу ЗіК) через котрий, ввівши в оману депутатів Львівської обласної ради, і намагався поглинути державні телерадіокомпанії. Під час цієї «операції» Хвойницький ще й написав, лист голові Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з вимогою про анулювання ліцензії «Львів-ТБ» на право користування 12 телевізійним каналом у місті Львові, що фактично означало припинення діяльності «Львів-ТБ». Внаслідок опублікування цього листа а також зйомок переговорів з Димінським, сесія Львівської обласної ради зі скандалом звільнила Хвойницького з посади генерального директора Комунального телебачення(«Львів-ТБ»). Оскільки Хвойницький на той час перебував в лавах Партії Регіонів, то ставлениками режиму Януковича був просунутий на посаду директора ТВО телебачення на ЛОДТРК. Зараз він виконує обов’язки генерального директора на ЛОДТРК. Тут незважаючи на громадську опінію Хвойницький продовжує тримати на посаді першого заступника одіозну Людмилу Майор, відому своєю послідовною боротьбою з Майданом. Крім того Хвойницький поспіхом призначає на керівні посади колишніх працівників «Моста», а також активно пропагує як «вигідне для студії» продовження угоди з «Мостом» (ЗіКом). В громадськості Львова складається враження, що така кадрова політика є ще однією спробою ТЗОВ «Міст–ТБ» (ЗіК) поглинути ЛОДТРК пролобіювавши призначення туди генеральним директором Хвойницького.

Також зловживаючи службовим становищем, Хвойницький делегував представником від ЛОДТРК у виборчу комісію Олександра Ваврищука. При цьому він «забув» повідомити комісію, про те що Ваврищук до цього не працював на ЛОДТРК і буквально лише кілька місяців тому прийнятий Хвойницьким на роботу, причому одразу на високу посаду заступника генерального директора ЛОДТРК. Зате Варищук багато років працював на телеканалі «Міст» директором якого був Хвойницький. Все це викликає обґрунтоване побоювання що в комісії Ваврищук буде захищати особисті інтереси Хвойницького і таким чином не зможе об’єктивно і неупереджено підходити до оцінки інших кандидатів. Подібними шахрайськими методами Хвойницький намагається створити собі перевагу при голосуванні. Тому ми вимагаємо замінити Ваврищука в комісії на людину не залежну від Хвойницького. Також враховуючи вищенаведені факти вимагаємо від керівництва Держкомтелерадіо не призначати генеральним директором Львівської ОДТРК Михайла Хвойницького. Адже можна легко спрогнозувати, що призначення Хвойницького на посаду генерального директора ЛОДТРК неодмінно стане каталізатором низки гострих політичних конфліктів на Львівщині, що неминуче призведе до падіння довіри громадськості, як до обласного керівництва так і до центральної влади.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 449
Alex 2015-07-06 13:05:27
Ну і добре, що запропонува переможиці конкурсу стрептизу бути ведучою! Подивіться зараз на ведучих. Морди ржальних бичіх. Носаті противні бабиська.
[Відповісти]

Сторінки: 1

Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти