Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Листи до редакції
Листи до редакції

Вже кінець жовтня, а в будинку батареї холодні

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Чи винувата начальник КП “ЖМВУЖКГ” пані Є.В. Оверко, що в домі №5 вул. Петлюри, холодні батареї.

Ще перед виборами розпочався опалювальний сезон в Жовкві, а вже кінець жовтня, а в нашому будинку батареї холодні. Жителі будинку зібрали підписи на ім’я начальника КП “ЖМУЖЕГ” Є.В. Оверко і звернулися з заявою до начальника, повідомили і теплоенерго Жовкви і міськраду про це, теж саме було і минулого року тепло н поступало в батареї більш як місяць а квитанції з теплоенерго були, особисто я заплатив за холодні батареї 204 гривні. Аналогічна ситуація і зараз. Секретар Мирося в теплоенерго сказала що тепло поступає і принесуть квитанції. Але батареї холодні що до Жовкви не докотилася революція гідності?

Як тільки я пішов в ЖЕК,  в теплоенерго в міськраду, то прийшли працівники з ЖЕКУ і почали бігати по квартирах… І вияснили що на п’ятому поверсі заповітрена батарея, а квартира зачинена, бо хазяйка в Італії,  а як зайти в квартиру? Проблема велика, велика… Така ситуація була в минулому році, аналогічна і зараз. А гроші заплатив я заплатив за холодні батареї 204 грн. минулого року і зараз знову будуть квитанції.

Є.В. Оверко каже як я відчиню квартиру, бо хазяйка в Італії?

Я інвалід з дитинства і сную на пенсію 949 грн. і ще треба платити гроші за  холод…

В. Гульгун

м. Жовква


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 65


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти