Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Про освіту
Про освіту
»
Дві третини коштів, виділені на Жовківські школи, були вкраденими. Відео.
«Я, як депутат, вирішив перевірити якість роботи і обіг виділених коштів за прийнятою програмою. Результат – «плачевний», – розповів п. Каспер і додав, що коли озвучив директорам шкіл виділену суму витрачених коштів на облаштування внутрішніх вбиралень, – вони «були шоковані».
»
Втрачений студентський квиток університету ім.Івана-Франка - на вагу золота
«Коли я звернулась у деканат і повідомила про втрачений квиток, мені надали перелік документів, які необхідно мати на поновлення і цей список глибоко мене вразив» - каже студентка
»
Поганих дітей не буває, буває поганий вчитель
А що робити, якщо дитина ненавидить педагога, який на 4 роки візьме у свої руки функцію «другої мами»?
»
Готуємось до школи
Як правило, батьки вважають, що дитину підготують до школи в дитячому садочку, і самого цього факту достатньо, щоб можна було не турбуватися щодо його підготовки до школи: мовляв, вихователі в садку і так навчать всьому, чому лишень потрібно навчити.
»
Я – колосок із отчої землі
Тридцять вісім школярів – старшокласників з різних міст і сіл Львівщини взяли участь у конкурсі поезії на патріотичну тематику : «Я – колосок із отчої землі». Його оголосила Львівська обласна організація ВО «Свобода» разом із Фондом підтримки обдарованої української молоді «Воля» з нагоди славної дати – 65-ї річниці створення Української Повстанської Армії.
»
Чи місце бізнесу в школі?
Школа – це той період життя, під час якого маленькі хлопчики та дівчатка починають пізнавати світ і роблять перші кроки на шляху до самостійності та дорослості. Школа – це дім у якому дитина-підліток живе у найважливіший для неї період свого розвитку. І саме в школі в юні душі та серця закладаються ті найважливіші принципи та ідеї, які людина пронесе через все життя і якими вона керуватиметься в самостійному житті.
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти