Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Про освіту
Про освіту

Дві третини коштів, виділені на Жовківські школи, були вкраденими. Відео.

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

У 2013-2014 рр. Жовківська районна рада прийняла програму щодо влаштування внутрішніх вбиралень по ЗОШ району (перелік ЗОШ додано у відео).

Як зазначив п. Богдан Каспер, депутат Львівської обласної ради, до призначення п. Ігоря Тимощука, в. о. начальника Відділу освіти Жовківської РДА, директори шкіл визначилися щодо проведення поточних і капітальних ремонтів у школах.

За його словами, директори самі визначились з виконавцями робіт. Позаяк саме вони найбільше зацікавлені в якості і ефективності проведеної роботи, адже це місця їхньої праці. Рівно ж, був належний контроль використання коштів. Як повідомив депутат ЛОДА, п. Тимощук «привласнив» собі функціональні обов’язки директорів шкіл. Їх було усунено від фінансових питань і це, своєю чергою, створило неможливість контролю ефективного використання коштів.

«Я, як депутат, вирішив перевірити якість роботи і обіг виділених коштів за прийнятою програмою. Результат – «плачевний», – розповів п. Каспер і додав, що коли озвучив директорам шкіл виділену суму витрачених коштів на облаштування внутрішніх вбиралень, – вони «були шоковані». «На мою думку, 2/3 з цих коштів є вкраденими», – повідомив депутат ЛОДА.

Додамо, що загальна сума виділених коштів на вбиральні ЗОШ Жовківського району складає 500 тисяч гривень.

Дану інформацію, з використанням коштів для облаштування внутрішніх вбиралень, можна переглянути у відеосюжетах:

Джерело - Національна революція


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 553


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти