Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи
»
Прокуратура пообіцяла розібратися і покарати винних у тому, що у жителів Волі-Бартатівської забирають останні пасовища. Відео
На звернення голови ради ГО «Національна революція», депутата Львівської обласної ради Богдана Каспера прокурор Львівської області Роман Федик створив робочу групу для з’ясування проблем жителів Воля-Бартатівська, що на Городоччині.
»
Прокуратура Львівщини перевірить законність надання земельних ділянок під будівництво на пасовиші
На зустрічі Богдан Каспер озвучив проблему жителів цього села, яка полягає в тому, що в результаті змови районного та сільського керівництва у жителів села забрали останнє пасовище і незаконно надали земельні ділянки під індивідуальне будівництво іногороднім.
»
Ставленик нардепа Парасюка – начальник Жовківської міліції не справляється зі своїми обов’язками
Депутати констатували, що протягом останнього місяця у Дублянах почастішали крадіжки. Обкрадають горища, підвали, квартири. Відтак щотижня трапляється якесь ЧП, – зазначають депутати. Крадуть все підряд, і люди не знають, що мають робити.
»
Кого насправді отримала Жовківщина - правоохоронця чи злочинця в погонах?
У райвідділах міліції міста Львова практикують вибивання показів. При цьому жертвами побиття з боку працівників міліції стають не лише підозрювані у вчиненні злочинів, а й потерпілі!
»
На Жовківщині та Сокальщині тонни мертвої риби: робота спиртзаводу чи диверсія невідомих?
27 червня з очисних споруд Рава-Руського спиртозаводу у річку Рату, потрапило близько 2-х тисяч кубометрів нечистот. Це призвело до загибелі декількох тонн риби у довколишніх ставках.
»
Дорожній контроль у Раві-Руській
Стан автомобільних доріг у місті Рава-Руська давно є головним болем для мешканців міста. Дорожні ями та вибоїни на вулицях міста часто є причиною механічних пошкоджень поломок автотранспорту.
»
Черговий тиск на газету через суд не вдався
24 грудня, суддею було відмовлено в позові І. Шевціву, і задоволено в клопотанні стягнути з нього на користь ТзОВ «Каспер» одну тисячу гривень.
»
Kоротко
Контрабандне м'ясо, тисячі гривень "за проїзд", та покарання для інспектора-п'яниці.


«« 1 2 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти