Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Прокуратура Львівщини перевірить законність надання земельних ділянок під будівництво на пасовиші

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Депутат Львівської обласної ради, голова ради ГО «Національна революція» Богдан Каспер ініціював та організував зустріч мешканців села Воля-Бартатівська Городоцького району із прокурором Львівської області Романом Федиком.

На зустрічі Богдан Каспер озвучив проблему жителів цього села, яка полягає в тому, що в результаті змови районного та сільського керівництва у жителів села забрали останнє пасовище і незаконно надали земельні ділянки під індивідуальне будівництво іногороднім.

За результатами зустрічі Роман Федик доручив створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники прокуратури Львівської області та громадської організації «Національна революція», депутат Львівської обласної ради Богдан Каспер, представники громади села.

Нагадаємо, що на сторінках нашої газети ми уже піднімали це питання, з яким звернулися жителі села Воля-Бартатівська до голови ради ГО «Націонлаьна революція» Богдана Каспера. Ми і надалі відслідковуватимемо перебіг вирішення цього питання і надаватимемо юридичний супровід громаді села у захисті її прав.

Національна революція


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 67


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти