Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Прокуратура пообіцяла розібратися і покарати винних у тому, що у жителів Волі-Бартатівської забирають останні пасовища. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

На звернення голови ради ГО «Національна революція», депутата Львівської обласної ради Богдана Каспера прокурор Львівської області Роман Федик створив робочу групу для з’ясування проблем жителів Воля-Бартатівська, що на Городоччині.

Як ми уже інформували, на зустрічі з прокурором Львівщини Богдан Каспер озвучив проблему жителів цього села, яка полягає в тому, що в результаті змови районного та сільського керівництва у жителів села забрали останнє пасовище і незаконно надали земельні ділянки під індивідуальне будівництво іногороднім.

Сьогодні у рамках підготовки до засідання робочої групи для з’ясування проблем мешканців села Анатолій Здзеба, заступник прокурора Городоцького району, зустрівся з представниками громади села та представниками ГО «Національна революція».

Анатолій Здзеба повідомив, що підписав десять позовів про скасування цих актів про державну реєстрацію на землю, незабаром мають прийти документи ще на п’ять.

Ті позови прокуратура передаватиме до Городоцького суду. Представник ГО «Національна революція» на зустрічі з представником Прокуратури наполягала на тому, щоб громадськість повідомили про дату проведення таких судових засідань, де будуть розглядати їхні питання, щоб зробити ті судові засідання відкритими.

Не зрозумілим залишається питання, чому громадян, у яких забирають останні пасовища ніяк не залучають до розгляду питань, які стосуються спільних інтересів громади.

Заступник прокурора області має днями провести засідання робочої групи, на якому йому мають доповісти, що зроблено.

Правовідносини склалися у громадян з державою ще за радянських часів, коли був колгосп і це пасовище визначено за всіма проектами, як громадське пасовище. Тоді такого поняття як оренда не було. Сьогодні прийшли люди, яким півсвіта замало і вирішили роздати пасовище. Люди зверталися у правоохоронні органи, їх там не слухали. З людей роблять дурнів і їм пишуть тупі відписки.

Дорогоцінна земля неподалік від Львова надавалася 16 іногороднім громадян по 16 сотих. Усі 16 заяв були написані аналогічно: «Прошу надати земельну ділянку під індивідуальну житлову забудову із зміною її цільового призначення під спортивний комплекс». Це все робилося в обхід законодавства. Чому питання про виділення земельної ділянки не виносилося на аукціон? Чому громада в бюджет не може отримати кошти на освітлення чи на дорогу? Хіба ця громада не є потерпілою стороною?

Унаслідок будівництва на землях пасовища порушена зрошувальна і меліоративна система у селі, яка зроблена була на землях пасовищ уже давно.

Людей ніхто не питає, впродовж останніх п’яти років їх ніхто не чує. Сільський голова дає землю своїй дружині, своєму тестеві, натомість не бачить щаяв жителів села, наприсаних ще у 1990-х роках, не бачить заяви багатодітної матері тощо…

Заступник прокурора пообіцяв представникам громади, громадської організації «Національна революція» особисто розібратися.

Ми ж і надалі триматимемо це питання на контролі та інформуватимемо про його вирішення громадськість.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 82


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти