Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Політика
Політика
»
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
»
Мера міста Сколе заарештували через підкинутий хабар невідомою жінкою просто на вулиці
10-го серпня 2015 року стався факт «затримання при передачі хабаря» міського голови м. Сколе Володимира Москаля. Цікаво, що «хабар» підкинула «невідома жінка» просто на вулиці (!?) і тут же «винного» схопили працівники УБОЗу.
»
Активісти на Львівщині борються проти захоплення земель Львівською залізницею. Відео
18 червня Голова Ради Громадського об’єднання «Національна революція» Богдан Каспер звернувся до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з вимогою створення міжвідомчої комісії з обстеження смуги відведення ДТГО «Львівська залізниця» та сприяння зупиненню рейдерського захоплення залізницею приватних земель у селі Рясне-Руська та селищі Брюховичі.
»
Громадські активісти Львівщини об'єднуються проти свавілля уряду
Навіщо Україні вороги, якщо в неї в Уряді такі "друзі"?
»
Розвиток Жовківського району. Бачення голови райдержадміністрації.
ГО "Національна революція" розпочинає новий проек «Перспективи територіальних громад».
»
Депутати Сколівської міської ради на Львівщині одноголосно визнали Росію агресором
Також було засуджено злочинну політику Нацбанку, яка призвела до девальвації гривні.
»
Провал агентів ФСБ в «Правому секторі» Львівщини
Провід ЛОО політичної партії «Правий сектор» змушений констатувати появу відверто негативних тенденцій в діяльності окремих місцевих «активістів ПС», та у зв’язку з цим вважає за необхідне заявити українській громаді про наступне
»
Чи можна людину виключити з організації, до якої вона не писала заяву про вступ?
«Правий сектор» доочищав свої ряди до того, що вже не залишилось нікого, хто б зміг підготувати юридично грамотний текст заяви проводу – те що подали для публікації на офіційному сайті ПС міг написати або цілковитий дурень з «промитими мізками», або відвертий брехун.
»
Самозванці-патріоти з ГО «Правий сектор - захід» в ступорі!
Вони не можуть заперечити того що заплямували себе кривавими рекетирськими грошима, а тому вирішили обляпати брудом дзеркало щоб їх власні пики виглядали не такими кривими.
»
Члени Правого Сектору Жовківщини припинили своє членство та звернулися до Яроша з відкритим листом
01 лютого 2015 року у місті Жовкві відбулося зібрання районового осередку ГО «Правий Сектор-захід» на порядок денний було винесено лише одне питання: - про доцільність подальшого перебування у складі Правого Сектора Львівщини.


«« 1 2 3 4 5 6 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти