Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Політика
Політика

Активісти на Львівщині борються проти захоплення земель Львівською залізницею. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

18 червня Голова Ради Громадського об’єднання «Національна революція» Богдан Каспер звернувся до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з вимогою створення міжвідомчої комісії з обстеження смуги відведення ДТГО «Львівська залізниця» та сприяння зупиненню рейдерського захоплення залізницею приватних земель у селі Рясне-Руська та селищі Брюховичі.

Як уже повідомляло ГО «Національна революція», на цих землях розташовані індивідуальні будівлі жителів цих населених пунктів. Однак останнім часом залізниця через корумповані суди хоче примусово знести будівлі, розташовані довкола нині недіючої залізничної колії, а господарів перетворити на безхатченків.

Богдан Каспер під час зустрічі з головою Львівської ОДА запропонував створити міжвідомчу комісію з цього питання, адже, за його словами, на зустрічах, які відбувалися у сільських радах, представники Львівської залізниці не могли пояснити, чому дотепер ті будівлі, які були зведені за часів Союзу, не перешкоджали здійсненню залізничних перевезень.

Окрім того, Богдан Каспер передав пакет звернень і попросив, аби Олег Синютка втрутився у ситуацію, яка склалася.

Представники громади, які були присутні на зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації, розповіли про те, що одному жителеві розвалили хату, не дочекавшись навіть рішення суду. Людина зараз живе в вантажівці. Тому люди прийшли до Олега Синютки розповісти про свій біль, адже вони бояться за своє майно і не знають, що з ним буде далі.

Обговоривши це питання, заслухавши представників громад, Олег Синютка запропонував підготувати офіційні подання від Рясна-Руської сільської і Брюховицької селищної рад по дві кандидатури до складу міжвідомчої комісії. Також до її складу буде включено офіційного представника ДТГО «Львівська залізниця». Голова Львівської ОДА планує вже у вівторок підписати розпорядження про створення міжвідомчої робочої комісії, щоб уже наступного тижня вона приступила до роботи.

ГО «Національна революція» і надалі відслідковуватиме перебіг цього питання.

Національна революція


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 233


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти