Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Політика
Політика

Депутати Сколівської міської ради на Львівщині одноголосно визнали Росію агресором

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

4 березня відбулося друге засідання 26 сесії Сколівської міської ради. Серед прийнятих рішень депутати Сколівської міської ради одноголосно визнали Росію агресором, "ДНР", "ЛНР"  терористичними організаціями. Також було засуджено злочинну політику Нацбанку, яка призвела до девальвації гривні.

Герб

У К Р А Ї Н А
Р І Ш Е Н Н Я
ХXVI - СЕСІЇ СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
VI -го ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
від „04” березня 2015 р. № 10
м. Сколе

Про підтримку визнання Російської Федерації державою-агресором та так званих ЛНР та ДНР – терористичними організаціями 

 

Заслухавши інформацію міського голови, враховуючи що Верховна Рада  України 27.01.2015р. ухвалила постанову відносно звернення до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї  Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором та так званих ЛНР та ДНР терористичними організаціями, відповідно до ст..25, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сколівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.      Підтримати  звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї  Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу, затверджене постановою Верховної Ради  України від 27.01.2015р. №129 – VIII,  про визнання Російської Федерації державою – агресором та так званих ЛНР та ДНР терористичними організаціями.

2.     Сколівській міській раді оприлюднити дане рішення на офіційному сайті  www.skole-rada.com.ua .

Міський голова              Володимир Москаль

 

Герб


У К Р А Ї Н А
Р І Ш Е Н Н Я
ХXVI - СЕСІЇ СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
VI -го ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
від „04” березня 2015 р. № 11
м. Сколе

Про засудження політики Національного банку України

 

Зважаючи на  складну і негативну ситуацію, яка склалася довкола дестабілізації національної грошової одиниці, за яку відповідає Національний банк, вплив у цілому на економіку країни, розбалансованість як фінансової системи, так і курсу національної грошової одиниці",  що призводить до необґрунтованого зросту цін  і як наслідок суцільне невдоволення людей, які опиняються на межі бідності тощо, керуючись Конституцією України, ст..25, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сколівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Визнати грабіжницькою роботу та  політику Національного банку України  спрямовану проти українського народу.

2.     Сколівській міській раді оприлюднити дане рішення на офіційному сайті  www.skole-rada.com.ua .

 

Міський голова             Володимир Москаль

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 185


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти