Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Політика
Політика

Чи можна людину виключити з організації, до якої вона не писала заяву про вступ?

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

(відповідь на заяву проводу військово-політичного руху «Правий сектор» про очищення рядів)

«Правий сектор» доочищав свої ряди до того, що вже не залишилось нікого, хто б зміг підготувати юридично грамотний текст заяви проводу – те що подали для публікації на офіційному сайті ПС міг написати або цілковитий дурень з «промитими мізками», або відвертий брехун.

На сьогодні в жодній області України взагалі не існує («де-юре») жодної обласної партійної організації ПС, понад то, не існує навіть зразка заяви-анкети про вступ до партії, зарівно як і членського партквитка. Тому, ніхто з нині діючих («де-факто») активістів заяву про вступ до партії ПС не подавав і подати не міг фізично, та й не мав куди (бо, окрім київського проводу, низових парторганізацій від обласної і нижче аж до первинних не існує в природі), а відповідно, ніхто і ніколи не вступав до партії ПС і не отримував членського партквитка.

Таким чином, позбавити когось членства в партії до якої формально ніхто не вступав і до якої нікого формально не приймали (принаймні у передбаченому статутом порядку) на даному історичному етапі є взагалі-то нереальним…

Єдиною легітимною організацією ПС у Львівській області є ГО «Правий сектор-захід» - створена Сергатюком Віталієм і ним же до недавнього часу очолювана. Вказана організація згідно свого статуту є САМОДІЯЛЬНИМ громадським об’єднанням, зареєстрованим в управлінні юстиції Львівської області. Прийняття чи виключення її членів будь-яким «військовим» чи «політичним» проводом у Львові чи Києві статутом ГО взагалі не передбачено і є таким же безглуздям, якби Жовківський осередок «ПС-захід» прийняв рішення про виключення члена київського проводу, наприклад, за дозвіл опублікувати на офіційному сайті ПС глупоту львівських «чистильників» про очищення рядів…

Якщо ж не брати до уваги параноїдальні марення «товаріща Артьома» і його подільників, то правдивий перебіг подій виглядав наступним чином:

  • Сергатюк Віталій подав у відставку з посади керівника ГО «ПС-захід» ще в грудні 2014 року, чотири рази йому пропонували переглянути своє рішення, однак, він відмовився, оскільки не вважав для себе за можливе працювати під наглядом «смотрящого»;
  • Каспер Богдан чесно відпрацював обидві виборчі кампанії і припинив своє членство в «ПС-захід» разом з 62-ма іншими членами Жовківського осередку на загальних зборах 01 лютого 2015 року з причин, висвітлених у відкритому листі на ім’я Дмитра Яроша;
  • Москаля Володимира, як обраного з’їздом члена контрольно-ревізійної комісії, виключати має право виключно партійний з’їзд, а не безіменний провід (без вказання кворуму і результатів голосування), і аж ніяк не за те, що він, у відповідності до посадових обов’язків, намагався очистити партію від очевидного непотрібу.

І скільки б самопроголошені недолугі вожді ГО «ПС-захід» не намагались очорнити тих, хто не боявся говорити правду про мародерів, що прикриваються святими ідеями українського націоналізму, скільки б разів ще не публікували брехливі заяви про виключення з ПС тих, хто сам не побажав ганьбитися співпрацею з ними, суті справи вони не змінять – це виключно вони самі дискредитували себе ганебними вчинками, а не ті, хто про ці вчинки розповів. Перш ніж братись «очищувати» щось, їм слід було спершу відмити власні руки, заплямовані сумнівними діяннями з відвертим кримінальним відтінком.

Адже є достатньо свідків, які можуть детально розповісти про спробу «товаріща Артьома»  (Артема Луцака) проштовхнути фуру ексклюзивної контрабанди ніби-то для потреб Майдану. Є достатньо фотографій, де зображено як «товаріщ Артьом» в молодості воює в Абхазії за «єдіную і нєдєлімую» та як позує у формі прикордонної служби РФ (хто не знає – підрозділу ФСБ Росії)… Є достатньо незручних запитань і до «товаріща Артьома», і до інших бізнес-патріотів з його оточення – настав час давати відповіді, а не ховатись за сфабриковані «заяви про очищення»… А почистити національно-патріотичну організацію ПС таки не завадило б – хоча б в пам’ять про героїв, котрі полягли на Майдані та в АТО.

Правда, бувають такі паскудства, які не очистить навіть «фінська клізма на вісім літрів»…

Богдан КАСПЕР

депутат Львівської обласної ради


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 848


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти