Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Політика
Політика

Провал агентів ФСБ в «Правому секторі» Львівщини

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

ЗАЯВА

Львівської обласної організації політичної партії «Правий сектор»

м.Львів 28 лютого 2015 року

За час, що минув від 22 березня 2014 року, коли делегати 27-го з’їзду політичної партії «Українська національна асамблея» одноголосно проголосували за перейменування своєї організації у політичну партію «Правий сектор» та, відповідно, переобрали склад Центрального Проводу, у низових організаціях новоствореної на основі УНА політичної партії виникли деструктивні процеси, які ганьблять та дискредитують як «Правий сектор» в цілому, так і тих, хто брав беспосередню участь в його створенні.

Провід ЛОО політичної партії «Правий сектор» змушений констатувати появу відверто негативних тенденцій в діяльності окремих місцевих «активістів ПС», та у зв’язку з цим вважає за необхідне заявити українській громаді про наступне:

  1. Після завершення організаційного з’їзду «УНА-ПС» Львівщину заполонили численні самопроголошені, або делеговані центром «активісти ПС», які чомусь вирішили, що саме вони і є єдиним легітимним «Правим сектором» в Галичині, тоді як жоден з цих, з дозволу сказати «активістів», навіть не завдавав собі клопоту оформити у відповідності до Статуту своє членство в діючих обласній, міських чи районних організаціях «Правого сектора» Львівщини (у тих, що до перейменування були відповідними організаціями УНА)до часу офіційного вступу до відповідної низової організації усі т.зв. «активісти ПС» на Львівських теренах можуть представляти кого завгодно, тільки не політичну партію «Правий сектор».
  2. Надто багато питань стосовно політичної, правової та морально-етичної вірогідності осіб, які називають себе «уповноваженими ПС» у Львівській області, продовжують залишатись без відповіді, незважаючи на серйозні звинувачення у засобах масової інформації, зокрема, щодо того, що «Правий сектор» на Львівщині намагається представляти уродженець Москви, дід якого був чекістом і у 20-х роках воював з «українськими бандитами» (тобто, повсталими проти більшовицького терору українцями), батько якого, як довірена особа «компетентних органів» працював за кордоном в посольстві СССР, де навчався і підростав майбутній «український націоналіст», та й сам львівський «фюрер ПС», як він себе називає, до недавнього часу був громадянином Росії, причому, не тільки присягнув Кремлю на вірність, але й встиг повоювати за «єдіную і нєдєлімую» під час окупації Абхазії у складі прикордонних військ ФСБ Росії – за непідтвердженою інформацією «уповноважений Проводу ПС» в Галичині не позбувся свого російського паспорта і досі зберігає подвійне громадянство країни-агресора
  3. Дії самопроголошених «активістів ПС» на Львівських теренах дуже мало нагадують діяльність політичної партії національно-патріотичного спрямування. Замість того, щоб розбудовувати потужну масову націоналістичну організацію, сприяти зростанню її авторитету серед галичан, заїжджі «гастролери-активісти ПС» намагаються перетворити «Правий сектор» Львівщини на корпоративно-рекетирську кланову структуру, основним завданням якої стало б «виманювання» або «вибивання» з довірливих українців грошей, автомобілів та спорядження (нібито на потреби АТО), а також вибіркова люстрація чи поборювання окремих місцевих посадовців, з метою посадити у їхні владні крісла хабарників, однак, таких, що будуть підконтрольні лише їхній «політично-кримінальній секті» – існує чимало неспростованих свідчень стосовно того, що «головний львівський бандерівець» не тільки сім’ю свою влаштував на постійне проживання у Польщі, але й заснував там свій «гуманітарний» бізнес, який використовує, зокрема, для контрабанди ексклюзивних автомобілів та брендового одягу (нібито для допомоги майданівцям та воякам АТО).

Виходячи з вищенаведеного, Провід Львівської обласної організації політичної партії «Правий сектор» ухвалив:

  1. Терміново скликати великий збір членів ЛОО політичної партії «Правий сектор», на якому обговорити проблеми організаційної розбудови партії у Львівській області.
  2. Створити спеціальну контрольну комісію, задля детальної перевірки і підтвердження (або спростування) всіх ганебних звинувачень на адресу всіх тих, хто позиціонує себе в якості «уповноважених» Львівського «Правого сектора» та ГО «Правий сектор – захід».
  3. Звернутись до громадян України та українських громад Канади, США та країн ЄС з проханням бути обачливішими і не передавати допомогу для української армії сумнівним особам із заплямованими руками та репутацією.
  4. Звернутись до правоохоронних та фіскальних органів України, а також до посольств Канади, США та країн ЄС з проханням перевірити факти імовірної контрабандної діяльності львівських «активістів ПС», здійснюваної під прикриттям авторитету «Правого сектора» та за рахунок брудної спекуляції на крові героїв Майдану та АТО.

В разі намагання «феесбешних» агентів та їх продажних прихвостнів, що звили своє кубло просто в центрі галицького П’ємонту, перешкодити Проводу ЛОО політичної партії «Правий сектор» у здійсненні невідкладних заходів з очищення партійних рядів, залишаємо за собою право вчинити наступні дії:

  • офіційно заявити про відкликання голосів наших делегатів на 27-му з’їзді УНА (зарівно як і голосів делегатів від інших обласних парторганізацій), відданих за перейменування останньої у партію «Правий сектор»;
  • вчинити дії із скасування чинної реєстрації політичної партії «Правий сектор» у Міністерстві юстиції України, як такої що була здійснена в результаті помилки і введення делегатів з’їзду УНА в оману;
  • започаткувати процес відновлення реєстрації Української Національної Асамблеї, відродивши її як масову організацію, спроможну об’єднати під своїм знаменом інші політичні сили національно-патріотичного спрямування та спевнити всі ті сподівання, які український нарід марно покладав на знищуваний феесбешниками «Правий сектор».

ЯКЩО СТВОРЕННЯ «ПРАВОГО СЕКТОРА» ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ ДІЮЧОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПАРТІЇ  МАЄ В КІНЦЕВОМУ РАХУНКУ СЛУГУВАТИ ДИСКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ – ТО НЕХАЙ ЦЕ БУДЕ ПАРТІЯ, ЯКОЇ НЕ ШКОДА, А НЕ УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ!!!

ЖОДЕН ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПРОВІД (А ТИМ БІЛЬШЕ ОБРАНИЙ НАМИ) НЕ ЗМУСИТЬ НАС ПЕРЕТВОРИТИСЬ НА ПОПИХАЧІВ КРЕМЛІВСЬКИХ ЗАСЛАНЦІВ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!  

ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ!  

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

Провід Львівської обласної організації

партії «Правий сектор»

28 лютого 2014 року, м.Львів


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 3606


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти