Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Спортивні новини
Спортивні новини

На Яворівщині планують звести спорткомплекс площею 3 гектари

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Це питання було широко розглянуто на останній зустрічі-нараді з головою Львівської обласної держадміністрації п. Олегом Синюткою та головою Рясне-Руської сільської ради п. Емілією Смокоровською. Питання стосувалося надання дозволу будівництва під спорткомплекс.

Як повідомила п. Смокоровська, на відведеній земельній ділянці знаходиться сільський стадіон, окрім того частину земель ще буде виділено під забудову спорткомплексу. Зі слів п. Емілії, питання попередньо опрацьоване і погоджене з громадою. Остаточне рішення буде прийнято на сесії сільської ради. п. Смокоровська висловила сподівання, що депутати підтримають цей проект.

Додамо, що на вихідних у с. Рясне-Руське відбувся матч футболу Федерації України. Як повідомив Єгор Сухицький, спеціаліст-землеурядник Рясне-Руської сільської ради, Федерація футболу Львівщини на чолі з п. Грисьо звернулися з листом про можливість розбудови спорткомплексу в с. Рясне.

За його словами, під забудову генеральним планом передбачено понад 3 га землі. «Місцева громада матиме з того вигоду, тому що і діти будуть задіяні і сільська команда братиме участь у спортивних змаганнях», – висловився п. Сухицький. На його думку, землю, імовірно, буде надано в оренду без права викупу.

ГО «Національна революція»


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 334


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти