Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Дублянська міська рада не надала земельних ділянок учасникам АТО. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

23 червня на черговій сесії Дублянської міської ради Жовківського району, розглядаючи звернення про виділення земельних ділянок від учасників АТО, які не проживають у Дублянах, ухвалили рішення повернутися до цього питання пізніше, мотивуючи тим, що ще не розроблений генеральний план Дублян.

Міський голова Василь Попович при тому відзначив, що до Дублянської міської ради звертаються іногородні учасники АТО, які є жителями Грибович, Львова, Малехова і Бог знає звідки.

Хоча в залі під час засідання, від депутатів і лунали пропозиції про те, що не може бути такого, щоб не виділити земельної ділянки учасникам АТО.

Національна революція


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 210


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти