Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Як жовіківські обранці відмивають кошти

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

За весь період існування політичного устрою, та й взагалі політики, трапляються такі явища, як неправомірне використання ресурсів, зокрема й матеріальних. Такі ситуації, звичайно, відбуваються і зараз, також і на близьких до нас територіях – у Львівській області.

Жовківська районна рада ухвалила рішення щодо виділення 25 тис. грн. на два рекламні знаки до «Євро-2012». Як заявив депутатам Голова Жовківської районної ради, ці гроші мали надати з обласного бюджету. Цим районних депутатів було обмануто. Адже згодом виявилось, що ці кошти мав витратити Жовківський район із власного так званого «вільного залишку» з районного бюджету.

Перший із знаків було встановлено у с. Гряді, другий – розміщено у Рава-Руській.

На відео видно, чи відповідає такий зовнішній вигляд знаків виділеним на них коштам. Фактично, гроші «викинуті на вітер».

Джерело - Національна революція


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 132


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти