Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Львівська залізниця через суди почала масово забирати землю у селян. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

30 червня 2015 року під головуванням заступника голови Львівської ОДА Ірини Гримак відбулося перше засідання робочої групи, створеної на звернення депутата Львівської обласної ради, голови ради ГО «Національна революція» Богдана Каспера до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Нагадаємо, що робоча група була створена розпорядження голови ЛОДА з метою вивчення дотримання вимог чинного законодавства землекористування в межах смуги відведення залізниці на території Рясне-Руської сільської ради та Брюховицької селищної ради та належного розгляду звернень громадян щодо захисту прав власності на земельні ділянки у межах смуги відведення залізниці на території цих рад. Адже упродовж останнього часу залізниця почала через суди масово забирати землю у селян Рясна-Руської та Брюхович, мотивуючи тим, що земля є в межах залізничної колії. У селян хочуть відібрати землю, якою вони користувалися багато років, а після знести їх будівлі перетворити господарів на безхатченків.

Під час засідання робочої групи в. о. директора департаменту інфраструктури Львівської ОДА Надія Ситник висловила і окреслила суть питання за результатами зустрічі, яка відбулася в голови ЛОДА з громадами сіл, а також представник кожної із сторін висловив свою думку з цього питання.

Львівська ОДА поставилася з розумінням до штучно створених проблем селянам. До складу робочої групи увійшли представники департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК обласної державної адміністрації, заступник начальника Головного управління Держземагентства у Львівській області, представники ДТГО «Львівська залізниця», представники ініціативної групи мешканців с. Рясне-Руська та Брюховицької селищної ради, а також ініціатори розгляду питання у голови Львівської ОДА – громадська організація «Національна революція». Представники юридичного управління Львівської ОДА надаватимуть правову допомогу селянам під час підготовки документів.

Підбиваючи підсумки розмови, яка відбулася, голова робочої групи заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак наголосила, що потрібно проводити інвентаризацію. Під час першого засідання було вибудовано чіткий план дій із часовими рамками. Насамперед Львівська залізниця повинна скерувати лист Рясна-Руській сільській раді та Брюховицької селищної ради клопотання про проведення інвентаризації. Далі з цього питання (до 15 липня) будуть проведені сесії сільської та селищної рад. Також буде подано в суди клопотання при призупинення розгляду справ, які залізниця подала щодо жителів Рясна-Руської та Брюхович.

Інвентаризацію планують провести за три місяці. Через три місяці відбудеться чергове засідання робочої групи. Тоді відповідні клопотання з конкретними напрацюваннями будуть скеровані у центральний орган Укрзалізниці.

ГО «Національна революція»


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 936


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти