Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює
На Львівщині місцева влада створює перешкоди для перейменування вулиці на вулицю Героя АТО Тараса Дороша

На Львівщині місцева влада створює перешкоди для перейменування вулиці на вулицю Героя АТО Тараса Дороша

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Понад місяць тому Малехівська сільська рада Жовківського району Львівської області одноголосно ухвалила перейменували вулицю Нову у селі на вулицю імені свого земляка новітнього Героя України, який загинув у зоні АТО від кулі снайпера, Тараса Дороша. Як розповіла депутат сільської ради Галина Денько, сільський голова досі не спішить виконувати рішення.

Більше того, як зазначає депутат, сільський голова і працівники сільської ради створили такі умови, щоб це рішення не виконувалося. Працівники сільської ради замість того, щоб сказати громаді, що перейменування нічого не коштує, не несе ніяких затрат, навпаки почали говорити, що перейменування – це великі проблеми, воно дуже багато коштує. У результаті цього 80 осіб подало в суд на рішення сільської ради, аргументуючи це тим, що депутати ухвалили його непрозоро, не опитавши всіх людей, які проживають на цій вулиці.

Хоча, як наголошує Галина Денько, були збори жителів вулиці Нової, на яких люди всі одноголосно проголосували. Цю пропозицію озвучив священик, який попередньо опитав людей у церкві. Люди усі одностайно цю пропозицію підтримали.

Такою є історія перейменування вулиці у Малехові на честь Героя України Тараса Дороша – загиблого в зоні АТО від кулі снайпера.

Галина Денько розповідає і про іншу причину. А проблема полягає в тому, що на цій вулиці є плодово-овочева база «Карпати логістик». Директор цієї бази почав тиснути на людей, що з перейменуванням вулиці виникне багато проблем на підприємстві. Люди послухали це, бо вони працюють на цій базі.

У Львові вулицю Тургенєва перейменували на вулицю Героїв УПА і досі підприємства не перереєстровували документів. У Києві теж нещодавно перейменували вулицю на вулицю Героїв Небесної Сотні. Про це теж ми не чули ніяких проблем, хоч там дуже багато підприємств. Чому у Малехові постала така проблема?

Пропонуємо Вам відео, зняте учнями та вчителями школи, в якій навчався Тарас Дорош.

Школярі кажуть: « Для мене Герой України – це та особистість, на яку рівняються, і добре, коли це звання присвоюють в мирний час за мирні заслуги. Сумно і трагічно, коли його присвоюють посмертно за героїзм під час війни».

Діти впевнені, що ті люди – сильні духом, ніколи не здаються і до останнього подиху воюють, захищаючи свою сім’ю, родину, рідний край. Честь і хвала воїнам та велика подяка.

Діти вважають героями всіх людей, які зараз воюють на сході, захищають їх від ворогів, не дають, щоб батьківщину поділили на шматки.

Тарас Дорош став героїв для всіх школярів школи. Він загинув від кулі снайпера у станиці Луганській. Школярі пишаються, що вони навчаються у тій школі, де навчався Тарас Дорош – справжній Герой України.

Учителі Тараса переконані, що Героєм України не може бути випадкова людина. Тарас виховувався у добропорядній українській родині. У школі він був ініціатором багатьох ідей, спішив гідно жити. Він і надалі житиме у серцях дітей, як зразок. Герої не вмирають. Вони стають нашою совістю Ми повинні про це пам’ятати і перемагати.

Мати Тараса Дороша говорить про нього, що він був дуже сильною людиною і справжнім чоловіком, адже щоб прийняти таке рішення і піти на війну, треба бути сильним і мати відвагу. Мати каже: «Коли я його питала: «Сину, ти розумієш, це не ігри, це не Верещиця, де ти проходив навчання, це війна? А він казав: «Мамо, то моє. Якщо не я то хто?». Ті слова трохи навіть налякали мене, тому що в нашій родині є багато хлопців, які би могли йти, але вони не мають такої відваги, як мій син. Я навіть не можу повірити, що мій син більше не прийде і не покличе мене».

Школярі говорять: «Ми не хочемо, щоб матері втрачали своїх дітей. Ми хочемо, щоб кожна мати знала і раділа, що її син здоровий і перебуває в безпеці». Діти дякують Тарасу за його сміливість, відчайдушність. Герої не вмирають! Герої завжди залишаться в наших серцях!».

ГО «Національна революція»


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 198


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти