Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює
На вирубці лісів Сколівщини збагачується влада району

На вирубці лісів Сколівщини збагачується влада району

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

«Поки влада складається не з ангелів, а з людей, вона завжди буде корумпованою» - сказав якось відомий французький політолог Реймон Арон. Практичного значення цим словам ніхто у світі так ніколи й не надав, і «Боротьба з корупцією» залишається одним із найпопулярніших політичних лозунгів.

Методи цієї боротьби настільки різноманітні, що серед них бракує хіба що насильного пришивання посадовцям крил.

В нас так звана «боротьба з корупцією» триває… тільки сама корупція лише росте.

Бізнесмени купують прохідні місця виборчому списку, потім надалі впливають на різні призначення та обрання – звичайно не без особистої вигоди. Більшість українців із цим давно вже змирилися, навчилася співпрацювати і, навіть, особливо при цьому не обурюватися. А от сколівчани не хочуть миритися із «своїм» головою районної ради Миколою Стефановичем Романишиним, який за 9 років  перебування на займаній посаді успішно втілив злодійські схеми, залучивши керівників лісових господарств. Гори голі, зате вони в пусі.

Також в районі успішно процвітає земельний бізнес – понад 30 земельних ділянок отримані на підставних осіб з подальшим їх продажем. Отриманні кошти від корупційних схем акумульовав на будівництво вілли в батьківському селі Крушельниця (на Сколівщині) та будівництва багатоквартирної висотки в м. Львові. Квартири запропонував придбати своїм «бізнес-партнерам» – директорам Сколівських лісгоспів.

Та й занадто дорого обходиться Львівянин для Сколівчан, який в районі перебуває гостем, а це понад півмільйона гривень щорічно.

РS. Сколівська громадо! Чи нема у Вас в районі достойнішої кандидатури голови, який би дбав, переживав, працював, не покладаючи рук на розвиток інфраструктури (бізнес, дороги, сільське господарство, туризм тощо) такого мальовничого Сколівського краю.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 631
Йосип Сокира 2015-09-23 15:13:50
А що власне мав би оскаржувати Романишин Микола Стефанович в суді - правду про себе?
[Відповісти]
Михайло 2015-09-06 10:29:34
Якщо відомо, то чи оскаржив дану статтю в суді Романишин Микола Стефанович
[Відповісти]
Йосип Сокира 2015-09-23 15:15:54
А що власне мав би оскаржувати Романишин Микола Стефанович в суді - правду про себе?
[Відповісти]

Сторінки: 1

Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти