Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Громадськість Львівщини проти призначення регіонала на посаду керівника Львівського телебачення. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

10 липня, відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з представниками громадськості – народним депутатом Юрієм Шухевичем, Юрієм Антонюком (ГО «Громадська варта»), Олегом Пелехатим («Кординаційний центр допомоги фронту»), Петром Франком («Товариство політв’язнів та репресованих»), Олегом Гринюком «Організація українських націоналістів»), Богданом Каспером (ГО «Національна революція») - повідомляє портал Національна революція.

Ця зустріч була викликана листом, скерованим на адресу голови Львівської ОДА представниками 25 громадських організацій. У цьому листі представники громадських організацій Львівщини висловили своє обурення тим фактом, що, незважаючи на положення Закону України «Про очищення влади», В Києві триває спроба призначити заступника генерального директора ЛОДТРК Хвойницького М. Г. генеральним директором Львівської обласної державної телерадіокомпанії. «Колишній секретар комсомольської організації Львівського телебачення Михайло Хвойницький від часів керівництва телекомпаніями Міст-ТБ та Львів-ТБ є постійним фігурантом різних скандалів в медіа просторі», – зазначають представники громадськості.

Громадськість вимагає від керівництва Держкомтелерадіо не призначати генеральним директором Львівської ОДТРК Михайла Хвойницького, адже, на думку громадськості, можна легко спрогнозувати, що призначення Хвойницького на посаду генерального директора ЛОДТРК неодмінно стане каталізатором низки гострих політичних конфліктів на Львівщині, що неминуче призведе до падіння довіри громадськості, як до обласного керівництва так і до центральної влади.

Під час зустрічі з головою Львівської ОДА громадські діячі закликали Олега Синютку не допустити призначення на посаду керівника телебачення на патріотичній Львівщині регіонала. Це також наголосив перший заступник голови Держкомтелерадіо, голова ОУН Богдан Червак, що Львів заслуговує на достойного патріотичного керівника.

При тому представники громадськості висловили свою підтримку одного з кандидатів – Тарасові Каляндруку. Якщо старші покоління наголошувало на тому, що цей кандидат знає добре історії, то, для прикладу, Олег Пелехатий відзначив, що Тараса Каляндрука знають як комунікабельну та фахову людину в молодіжному середовищі.

Детальніше про зустріч – на відео.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 436


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти