Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Жителі Куликова на Львівщині вважають, що місцева влада краде екологічні кошти. Відео

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Згідно з пунктом додатку «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Думна, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод на території Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області» до рішення №1307 Львівської обласної ради від 17 лютого 2015 року, було виділено 190 тис. грн. Жителі містечка Куликів вважають, що кошти на ці заходи використані не ефективно, а можливо і вкрадені.

Депутат Львівської обласної ради, голова ради ГО «Національна революція» Богдан Каспер розповів: «17 лютого 2015 року Львівська обласна рада ухвалила рішення про виділення 190 тис. грн на заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Думна, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод на території Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області.

Під час зустрічей із жителями прилеглих до річки територій жителі вважають, що такі заходи були здійснені не в повному об’ємі, а вірніше, вони вважають, що частину грошей було вкрадено, а сам захід був проведений неефективно.

Житель Куликова пан Степан наголошує, що відбулося відмивання бюджетних коштів. Він розповів, що приблизно два – три роки тому чистили цю річку і дуже її загадили, тобто, зробили гірше, ніж вона була раніше. А гроші, які виділили зараз, ­ пішли просто на вітер, – вважає пан Степан. Він показав, що навіть припинилося русло ріки. А були виділені чималі гроші. До того часу була нормальна течія, була риба і раки жили. Те, що зроблено – це варварство по відношенню до природи. Загинули флора і фауна та, що була, а тільки почали рости бур’яни. Місцеві жителі кажуть, що списані бюджетні кошти, а користі від цього жодної, лишень шкода. Окрім того, на їхню думку, варто було б залучити природоохоронну прокуратуру, щоб розібратися, чи не було нанесено шкоду природі.

Щоб росла тільки кропива і бур’ян – такого не було, – обурюються мешканці. А перспективу місцеві жителі теж малюють невтішну – через рік-два будяк витісне усю траву, яка росте далі довкола.

Вислухавши не одного обуреного жителя, Богдан Каспер каже: «Якщо мешканці вважають, що кошти були використані нераціонально, тоді ми будемо звертатися в правоохоронні органи для того, щоб з’ясувати, чи насправді ті кошти були вкладені. Про це ми в подальшому інформуватимемо жителів Куликова і району».

ГО «Національна революція»


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 263


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти