Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Жовківська міліція не знайшла винуватих у розкраданні коштів на ремонт будинків. Відео.

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

3 червня мешканці м. Жовкви разом з депутатом Львівської обласної ради Богданом Каспером завітали до новопризначеного голови Жовківського РВ міліції О. Гостіщева. Причиною візиту слугувало питання розкрадання коштів, виділених на ремонт будинків, що знаходяться на площі Вічевій в м. Жовква.

Згідно відповіді, такий ремонт проводився у 2013 р. і обійшовся бюджету міста 97 тис. грн. Проте на практиці нічого зроблено не було. Виділені кошти були м’яко кажучи «відведені». Ще більшого здивування викликала перевірка актів виконаних робіт, згідно яких ремонт цих будинків обійшовся у 156 тис. грн. Чому ремонтні роботи не були виконані, куди поділися виділені кошти та чи понесе хтось відповість? Чекаємо відповіді від пана Гостіщева. Найближчим часом дізнаємося профпридатність «ставленника» Парасюка та його вміння розслідувати непрості справи Жовківщини.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 129


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти